18 Temmuz 2018 Çarşamba

Görev Talebi

933 defa okundu

Dikkat Görev Talebi Isparta İli Süleyman Demirel Üniversitesinde Görev Yapan Personel içindir. Lütfen diğer illerden ve kurumlardan görev talebi için aramayınız.)

 

SDÜ PERSONELİ İÇİN GÖREV TALEBİ

Görevlendirmeler doğrudan ÖSYM tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle görev almak isteyen öğretim elemanların OSYM Programına kayıt yaptırmaları ve bilgilerini güncel tutmaları gerekmektedir.
Daha önce başka bir ilde ÖSYM Programına kayıtlı ise kayıtlı olduğu yerdeki kaydını mutlaka sildirmesi gerekmektedir. Aksi halde burada kayıt yapılması mümkün olamamaktadır.

ÖSYM programına kayıt için;
Çalıştığınız birime veya Rektörlükte bulunan ÖSYM büromuza bizzat gelerek kayıt yaptırmanız gerekmektedir. (Kayıt için gelirken şahsınıza ait bir bankanın IBAN numarasını ve Personel kimlik kartını yanınızda getirmeniz gereklidir.) Bilgilerinizde değişiklik yapmak istediğinizde yine çalıştığınız birime veya ÖSYM büromuza müracaat etmeniz gerekir. İşlemler şifre ile yapıldığından ve sorumluluk gerektirdiğinden zamanında ve dikkatlice takip edilmesi önem arzetmektedir.

ÖSYM sistemine kayıt olan Akademik personel https://gis.osym.gov.tr adresinden sınav tarihleri öncesinde sisteme girerek sistemde açılan sınavda görev almak için önce bina seçiminde bulunmaları ve daha sonra yine sistemden görev çıktığında görevi onaylamaları gerekmektedir. Görev isteğinde bulunulmaz veya çıkan görev onaylanmazsa ilgili sınavda görev almak söz konusu değildir.

 

Üniversitemizden ayrılanlara önemli not: 
Gideceğiniz yerde sınavlarda görev alabilmeniz için şu an çalıştığınız birimden ÖSYM programından kaydınızı ÖSYM Büromuzla irtibat kurarak sildirmeniz gerekmektedir.